PROGRAMLAR

V. N. Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesi

Ukrayna / Harkiv
1500 dolardan başlayan fiyatlar 2
Harita Video
Ülkeler
Programlar
Bölümler
Fiyat Aralığı
V. N. Karazin Kharkiv Ulusal Üniversitesi
Harkov Ulusal V.N. Karazin Üniversitesi 1804 yılında kurulmuş devlet üniversitesidir.Ukrayna Eğitim Bakanlığı verilerine göre Ukrayna’nın en iyi 5 üniversitesi arasındadır.1956’dan beri yabancı öğrencilere eğitim vermektedir.Ukrayna Harkov Ulusal Tıp Üniversitesi , Ukrayna’nın ilk yüksek tıp eğitim kurumudur.
  • Hakkında
  • Bölümler
  • Fiyatlar
  • Konaklama
  • Giriş şartları
  • Galeri
  • Harita
V.N. Karazin Kharkiv Milli Üniversitesi, Ukrayna'nın en büyük üniversitelerinden biridir. Üniversite,Vasil  Karazin çabalarıyla ve Alexander I. Çarı’nın  kararnamesine uygun olarak 1804 yılında kurulmuştur. Üniversite açılış töreni, 29 Ocak 1805 yılında gerçekleşmiştir. Üniversite, Kharkiv’in büyük bir bilim ve kültür merkezi ve Ukrayna eğitim merkezi olarak gelişmesine güçlü bir doping vermiştir. Bugün üniversite, en iyi Ukrayna klasik üniversitelerinin arasında yer almakta, bilgileri ve itibarı ile dünyada bilinmektedir. Üniversite, birkaç otantik klasik üniversitelerinden klasik eğitim geleneklerini koruyan ve geliştiren biridir. Milli Üniversitesi statüsü(1999),  bağımsız Üniversite en yüksek statüsüne (2003) sahiptir. 2010 yılı Şubat ayında da araştırma üniversitesi statüsü verilmiştir. Üniversitenin 2020 yılına kadar stratejik gelişim programı, dünya üniversiteleri seviyesine ulaşmaktır. 
İktisat
Uluslararası İktisadi İlişkiler ve Turizm
Bioloji
Psikoloji
Jeoloji, Coğrafya
Yabancı Diller
Filoloji
TIP
Tarih
Sosyoloji
Felsefe
Mekanik ve Matematik
Fizik ve Enerji
Fizik
Fizik ve Teknoloji
Radiyofizik
Bilgisayar Bilimleri
Kimya
Hukuk
Ekoloji

Yıllık eğitim ücretleri 2000 - 4000 dolar arası
Aylık konaklama ücretleri:

Yurt - 20-50 dolar arası
Kiralık ev - 150-400 dolar arası
Hazırlık sonrası sınavların başarılı olarak geçilmesi
ÜCRETSİZ KATALOĞUMUZUİNDİREBİLİRSİNİZ
FİYAT TEKLİFİ İSTE
SIKÇA SORULANSORULAR
BİZE SORU SORABİLİRSİNİZ
İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational