PROGRAMLAR

Asia Pacific University of Technology and Innovation (APU)

Malezya / Kuala Lumpur
7000 $ 2
Harita Video
Ülkeler
Programlar
Bölümler
Fiyat Aralığı
Asia Pacific University of Technology and Innovation (APU)
Asia Pacific University of Technology & Innovation Malezya, özel üniversiteler arasında eşsiz bir teknolojiyle yürüttüğü etkili ve yaratıcı çalışmalarıyla mezuniyet öncesi iş ve sosyal yaşam için önemli kişileri hazırlar.A.P.U hem ulusal hem de uluslar arası çevrede büyük bir ün kazanmış, saygın bir üniversitedir.
  • Hakkında
  • Bölümler
  • Fiyatlar
  • Konaklama
  • Extra bilgi
  • Galeri
  • Harita
Asia Pacific University of Technology & Innovation Malezya, özel üniversiteler arasında eşsiz bir teknolojiyle yürüttüğü etkili ve yaratıcı çalışmalarıyla mezuniyet öncesi iş ve sosyal yaşam için önemli kişileri hazırlar.A.P.U hem ulusal hem de uluslar arası çevrede büyük bir ün kazanmış, saygın bir üniversitedir.

İlk olarak 1993’de Asya Pasifik Bilgi Teknoloji Enstitüsü daha sonra da 2004’de Asia Pacific University of Technology & Innovation olarak kurulan okul, çalışanlar aracılığıyla yürütülen eğitimlerle nitelikli mezunlar yetiştirmektedir. Doksandan fazla ülkeden oluşan uluslar arası öğrenci topluluklarıyla A.P.U. Malezya Kampüsü tüm öğrencilerimiz için en kozmopolit yapıyı sunmaktadır.Okulumuz her aşamadaki teknoloji programlarıyla geniş çapta bir eğitim sağlamaktadır.A.P.U. nun amacı çalışma programlarıyla öğrenci yetiştirmek ve onları icat için teşvik etmekle birlikte kişisel eğitim amaçlı öğretme, farklı yeni ve daha iyi eğitim olanaklarını düşünmektir.

Asya Pasifik Üniversitesi, özellikle Staffordshire Üniversitesi ve diğer partner okulları gibi partner okullarıyla akademik programlarını geliştirmeyi sürdürmektedir. Uluslar arası kıyaslama konusunda bu mükemmel Malezya kombinasyonu, öğrencilerimize güvence altında kaliteli eğitim sağlar.Ek olarak, A.P.U. ‘nun akademik programları Ministry Education of Malaysia tarafından onaylı olmakla birlikte, niteliklerimiz Malezya Kalite Şirketi tarafından resmen tanınmıştır.

Kuala Lumpur farklı noktalarda eğitim seçeneklerine sahiptir ve bunlar, Endonezya, Çin, Hindistan, Pakistan, Asya Merkezi, Avrupa, Ortadoğu, Maldivler, Afrika ve Güneydoğu Asya ülkeleridir.Güzel bir ülke olan Malezya çeşitli populasyonları ve kararlı şartlarıyla, IT ve teknolojiden biyoteknolojiye ve medya alanına kadar hayat boyu öğrenim seçenekleri sunmaktadır.

Malezya, dil öğrenme ve master dereceleri gibi sayısız seçeneğe sahiptir.Çince, Mandarince, Tamil dili ve İngilizce gibi farklı konuşanların olduğu çok kültürlü bir toplumdur. Burada olunca farklı bölgelerden öğrencilerle bir araya gelerek pratik yapma fırsatı sağlayacaksınız ve yeni dillerle tanışacaksınız.Öğrencilerin çoğunluğu İngilizce konuşmaktadır ve dersler İngilizce yapılmaktadır.Lisans programına başlamadan önce İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Malezya’da eğitim ve yaşam çoğu uluslar arası eğitim veren ülkeye göre daha düşük fiyatlıdır.

Malezya; tropikal ve nemli iklimiyle sıcaklığın yılda ortalama 29°C ve yükseklerde daha soğuk olduğu bir bölgedir. Coğrafi olarak, tropik güneşle ısınan, 3000 kilometre sahile, bir dizi resorta, dünyanın en eski yağmur ormanına ve Güneydoğu Asya’nın en yüksek dağına sahiptir. Tropik ve açık iklimi bütün yıl boyunca çoğu spor ve diğer aktivitelerin yapılmasına imkan sağlar.
Lisans Eğitimi 

APU programları

Bilgisayar ve Teknoloji Yüksek Okulu
Mühendislik Fakültesi
İşletme ve Yönetim Fakültesi
Muhasebe, Finans ve Sayısal Çalışmaları Okulu

Staffordshire University,UK ile çift diploma programları:

Animasyon ve Görsel Efekt
Bilgisayar ve Bilişim
Tasarım İnovasyon ve Marka Yönetimi
Uluslararası Öğrenciler
Gazetecilik
Hazırlık: 6000-6500 Dolar

Lisans eğitimi: 6000-7600 Dolar arası
(Çift diploma programı için artı 570 Sterlin)

Yüksek lisans program ücreti: 12000 Dolar

Doktora program ücreti: 15000 Dolar


Öğrenci yurdu 85-190 Dolar arası aylık
Başvuru ücreti: 750 Dolar
Yabancı Öğrenci Kaydı: 1100 Dolar
Öğrenci Kartı: 10 Dolar
Kütüphane kullanımı: 100 Dolar yıllık
Mühendislik okuyanlar için laboratuar harcamaları: 170 Dolar (Geri ödemeli)
Yıllık Vize yenileme: 500 Dolar
ÜCRETSİZ KATALOĞUMUZUİNDİREBİLİRSİNİZ
FİYAT TEKLİFİ İSTE
SIKÇA SORULANSORULAR
BİZE SORU SORABİLİRSİNİZ
İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational İtown İnternational